Call centrum
02 4445 7777
Po-Pia: 9-18:00, Sob: 10-13:00

Online rezervácia leteniek

[Folder]


Dospelý
16+
Mládežník
12 - 15 r.
Dieťa
2 - 11 r.
Kojenec
0-23mes

Podobné články

Na čom všetkom možno ušetriť s Brussels Card?
Pridané dňa: | 3838 prečítaní
Archív správ

Aktuality

[Výpredaj od Ryanairu: Letenky už od 24 €]
15.07.2019
Výpredaj od Ryanairu: Letenky už od 24 €

Ako Slováci máme veľkú výhodu – poloha Slovenska nám umožňuje lacno cestovať nielen z Bratislavy, ale aj z Brna, Viedne či Budapešti.

viac
[Wizz Air spúšťa linku z Budapešti do ruskej Kazane]
10.07.2019
Wizz Air spúšťa linku z Budapešti do ruskej Kazane

Maďarský nízkonákladový dopravca Wizz Air si pripravil pre cestujúcich prekvapenie – ponúka im priamy let medzi Budapešťou a ruským mestom Kazaň.

viac
[Ryanair má nové linky z Corku, medzi nimi aj Budapešť]
08.07.2019
Ryanair má nové linky z Corku, medzi nimi aj Budapešť

Letisko Cork je najrýchlejšie rastúce letisko v Írsku a svoju reputáciu si potvrdzuje aj najnovším prírastkom. K súčasným 50 linkám pribudlo z letiska osem nových destinácií.

viac
[Najnižšie emisie CO2 v EÚ má Wizz Air, je najzelenejšou leteckou spoločnosťou]
03.07.2019
Najnižšie emisie CO2 v EÚ má Wizz Air, je najzelenejšou leteckou spoločnosťou

Spoločnosť Wizz Air oznámila, že pracuje na najnižších emisiách CO2 na jedného cestujúceho zo všetkých leteckých spoločností v Európskej únii. Wizz Air to uviedol ako reakciu na správy o tom, že EÚ uvažuje o zavedení novej dane z CO2 na obmedzenie emisií z leteckej dopravy.

viac
[Turkish Airlines od septembra pozastavuje svoju linku z Košíc]
01.07.2019
Turkish Airlines od septembra pozastavuje svoju linku z Košíc

Ak ste plánovali návštevu tureckého Istanbulu z košického letiska, budete svoje plány pozmeniť. Linka Istanbul – Košice, ktorá lietala posledné tri roky až štyrikrát týždenne, od septembra prestáva fungovať.

viac

Na čom všetkom ušetríte s City Passom a New York Passom?

NEW YORK PASS
NEW YORK PASS

 

Pokiaľ nechcete čakať v dlhých radoch pred najvýznamnejšími newyorskými pamiatkami, múzeami a atrakciami a chcete aj ušetriť, bude najlepšie, ak si zaobstaráte City Pass alebo New York Pass.

CITY PASS

City Pass poskytuje zľavnený vstup do šiestich newyorských atrakcií – Observatórium na Empire State Building, Metropolitan Museom of Art, Museum of Modern Art (MoMA), Guggenheim Museum, American Museum of Natural History a jeho súčasťou je aj okružná plavba s výhľadom na Sochu slobody. Zároveň majú vlastníci City Passu prednostný vstup do spomínaných atrakcií, čo znamená, že nemusia stáť v radoch. Takisto získajú zľavy v obchodných domoch Bloomingdale´s a v dvanástich reštauráciách. Platnosť Passu je 9 dní.

 

NEW YORK PASS

New York Pass je lístok, ktorý vám umožní ušetriť pri vstupe do vyše 50-tich atrakcií v New Yorku, spomeňme niektoré – Empire State Building, Socha slobody, New York Skyride, Madame Tussaud´s, Guggenheimovo múzeum, Museum of Modern Art, New York Aquarium, Uncle Sam´s Hamilton Financial Tour, prípadne vyhliadka Top of the Rock. Týždenný lístok vám tak môže pomôcť ušetriť aj 340 či dokonca až 700 dolárov. V cene je aj 140 stranový sprievodca v angličtine, nemčine a španielčine, v ktorom nájdete otváracie hodiny atrakcií v New Yorku, mapy, ako sa dostať k atrakciám a reštauráciám. Takisto sa zbavíte dlhého čakania v radoch pred atrakciami, pretože s New York Passom máte prednostný vstup.

V prípade záujmu o zľavové karty treba kliknúť na uvedené linky. CK MALKO POLO, s.r.o. prevádzkovateľ portálu letenky.sk nezabezpečuje uvedené služby. 

Vyberte si lacné letenky do New Yorku:


Špeciálna ponuka

Kam Odkiaľ Cesta Spoločnosť Konečná cena s taxami
New York Viedeň [obojsmerná letenka] United 349,-  Výber dátumov
New York Budapešť [obojsmerná letenka] LOT Polish Airlines 549,-  Výber dátumov
Ceny sú konečné, zahŕňajú letenku, taxy a poplatok za vystavenie.

« späť

© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent