Call centrum
02 4445 7777
Po-Pia: 9-18:00, Sob: 10-13:00

Online rezervácia leteniek

[Folder]


Dospelý
16+
Mládežník
12 - 15 r.
Dieťa
2 - 11 r.
Kojenec
0-23mes

Podobné články

Archív správ

Aktuality

[Otváracie hodiny počas veľkonočných sviatkov]
21.03.2018
Otváracie hodiny počas veľkonočných sviatkov

Chcete vedieť, kedy nás zastihnete v období veľkonočných sviatkov?

 

 

 

viac
[Z Bratislavy do Turecka novou linkou]
16.03.2018
Z Bratislavy do Turecka novou linkou

Z Bratislavy budú môcť Slováci lietať už aj do Turecka. Spoločnosť Ryanair otvára ďalšiu novú linku. 

 

 

 

viac
[Wizzair prekvapuje! Má 9 nových liniek!]
02.03.2018
Wizzair prekvapuje! Má 9 nových liniek!

Dobré správy! Pribudne 9 nových liniek do zaujímavých destinácií v Európe!

 

 

 

viac
[Ruší sa spojenie z Bratislavy do Berlína]
18.01.2018
Ruší sa spojenie z Bratislavy do Berlína

Letecké spojenie z Bratislavy do Berlína bude tento rok ukončené. 

 

 

 

viac
[Otváracie hodiny počas vianočných sviatkov]
06.12.2017
Otváracie hodiny počas vianočných sviatkov

Počas sviatkov sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 18:00, v sobotu od 10:00 do 13:00. Kontaktovať nás môžete na telefónnom čísle + 421 (2) 4445 7777 alebo e-mailom na info@letenky.sk.

 

 

viac

Atrakcie v New Yorku

dsc00828.jpg

Medzi najväčšie atrakcie v New Yorku bezpochyby patria mrakodrapy, avšak veľmi zaujímavé sú aj newyorské parky, prípadne iné atrakcie. Nechajte sa inšpirovať nasledujúcimi riadkami.

GRAND ARMY PLAZA

Toto námestie tvorí hlavný vstup do Prospect parku v Brooklyne. Tak ako park, aj ono bolo, v roku 1867, vytvorené architektmi – Frederickom Law Olmstedom a Calvertom Vauxom. Pôvodne sa toto námestie volalo Prospect Park Plaza, ale po postavení slávnostného oblúku (Soldiers’ and Sailors’ Memorial Arch) v roku 1892 dostalo názov, ktorý nesie dodnes.

 

TERMINÁL TWA (JETBLUE T5)

Terminál bol postavený Eerom Saarinenom pre potreby spoločnosti Trans World Airlines – tak aby prezentoval lietanie. Pasažieri ním prvýkrát prešli v roku1962.  Po krachu spoločnosti TWA a následnom prebratí American Airlines, bol pre nevyhovujúce bezpečnostné podmienky zatvorený. V roku 2008 bol Terminál 5 znovuotvorený ako Jetblue T5 slúžiaci výhradne pre lety spoločnosti Jetblue a je "živým" svedectvom modernej architektúry.

 

BARCLAY – VESEY BUILDING (VERIZON BUILDING)

Táto budova meria 152 metrov a bola postavena ako sídlo spoločnosti New York Telephone Company. Architekta Ralpha Walkera zrejme ovplyvnilo dielo  Eliela Saarinena a súťaž o návrh pre Cahicago Tribune Tower. Budova bola dosť poškodená pri útokoch na Dvojičky. Po rekonštrukcii je opäť výbornom stave.

 

ROCKEELLEROVO CENTRUM

Ide o komplex 19 komerčných budov, ktoré sa rozprestierajú na ploche 89 000 metrov štvorcových. Rockefellerovo centrum dala postaviť vplyvná rodina Rockefellerovcov. Na skrášlení centra sa podieľal napríklad Diego Rivera, či Isamu Noguchi, najznámejšie je dielo Paula Manshipa – Prometheus, ktoré sa nachádza v zníženom námestí pred 30 Rockefeller Plaza.V 60. a 70. rokoch pribudli k pôvodnému Art-Deco komplexu aj 4 ďalšie mrakodrapy, tentoraz postavené v medzinárodnom štýle – Time-Life Building, McGraw-Hill a News Corporation/Fox News Channel Building. V roku 1987 bol komplex vyhlásený za National Historic Landmark. .V centre sídli aj NBC.

 

CARNEGIE HALL

Táto koncertná sieň sa preslávila svojou akustikou, ktorá lahodí každému uchu. Hrávajú tu najväčšie hviezdy klasickej, či populárnej hudby. Táto budova je pomenovaná podľa Andrew Carnegieho (1835 – 1919), ktorý ju dal postaviť. Je otvorená od roku 1891 a bolo tu odohraných množstvo svetových premiér špičkových hudobníkov. Prvýkrát tu napríklad zaznela slávna Dvořákova „novosvetská” symfónia.   Hlavná sála má kapacitu 2 804 poslucháčov a jej akustika vám zaručí skutočný umelecký zážitok. Viac informácii nájdete aj tu.

 

 

GRAND CENTRAL TERMINAL

Táto najväčšia vlaková stanica v New Yorku je od roku 1976 zapísaná do zoznamu amerických národných pamiatok. Stanica  mala 44 nástupíšť a 67 koľají, čím sa zaraďovala medzi najväčšie na celom svete. Stanica je dvojposchodová, s nástupišťami v podzemí. Na prelome storočí sa odstránila “stará” staničná budova a vznikla Grand Central Station. V rozpätí rokov 1903 až 1913 prešla rekonštrukciou, ktorá zahŕňala aj elektrifikáciu tratí smerujúcich k stanici a ich „ukrytie“ pod Park Avenue, čím vznikol priestor pre najluxusnejšie rezidencie popri trati. nachádzajú sa tu hotely  či  kancelárske budovy.. Pre viac informácii kliknite sem.

 

HOTEL WALDORF - ASTORIA

Tento svetoznámy hotel bol jeden z prvých grand hotelov  Pôvodne stál na mieste dnešného Empire State Building – ako hotel Waldorf už od roku 1893. Neskôr sa v susedstve postavil hotel Astoria. A dvojica Waldorf - Astoria odvtedy tvorí nezameniteľný dvojicu luxusu. Hotel má vlastný železničný perón, ktorý formálne patrí k Grand Central Terminal, je však určená len pre hotelových hostí. Z hotelových izieb sa vám naskytne pohľad na Bartholomew’s Church, alebo na Lexington Avenue a slávny Chrysler Building. Nachádza sa tu aj prezidentský apartmá Niečo viac sa dočítate aj tu.

 

AMC EMPIRE THEATRE 25

Je najväčšie newyorské kino, ktoré bolo otvorené v roku 1912. Neskôr bolo zmenené na kino a nieslo názov Laffmovie. V roku 1980 ho zatvorili. Neskôr si ho  americká sieť multikín AMC zvolila ako svoju dominantu. Multiplex sa nachádza za historickou fasádou divadla na Times Square. AMC Empire 25 ponúka 25 kinosál, 4916 sedadiel pre divákov, z ktorých môžu sledovať všetky možné filmy. Lístok pre dospelých stojí približne 13 dolárov. Viac informácii hľadajte tu.

 

CASTLE CLINTON (FORT CLINTON)

Je to bývalá kruhová pevnosť z pieskovca nachádza sa v najjužnejšom mieste Manhattanu. Slúžila nielen vojsku, ale aj ako záhrada, divadlo, prvá imigračná stanica, populárne akvárium, a tiež bola vyhlásená za národnú pamiatku. Stavba pevnosti, známej ako West Battery (alebo aj South-West Battery), začala v roku 1808 a bola dokončená v roku 1811. Bola postavená ako doplnok pre Castle Williams, na obranu pred britskými vojskami. V súčasnosti sa v pevnosti Clinton  predávajú lístky na výlet na Sochu slobody a Ellis Island.

 

NEWYORSKÉ PLÁŽE

Ak sa chystáte navštíviť New York v lete, určite navštívte aj niektorú newyorskú pláž. New York sa rozprestiera na brehoch Atlantického oceána, nachádzajú sa tu pekné pláže, ktoré bývajú v lete často preplenené. Asi najznámejšou plážou v New Yorku je Coney Island. Na tomto mieste kedysi stáli najlepšie zábavné parky sveta a dnes tu nájdete množstvo atrakcií – najlepšie hotdogy, príjemné prechádzky, ale aj množstvo ľudí smiley

 

NEWYORSKÉ PARKY

WASHINGTON SQUARE PARK

Tento jeden z najznámejších parkov v Nex Yorku nájdete v štvrti Greenwich Village. Spoznáte ho na základe Washington Arch (Víťazného oblúka), ktorý nájdete v severnej časti parku. Víťazný oblúk bol postavený, podľa vzoru Arc de Triomphe v Paríži v roku 1892.  V okolí parku nájdete budovy Newyorskej univerzity – NYU Park je často miestom politických protestov, či manifestácií. Park je však predovšetkým miestom oddychu  a pokoja.

 

BOWLING GREEN

V tejto časti Manhattanu  Holanďania odkúpili ostrov Manhattan od tunajšieho pôvodného obyvateľstva indiánskeho kmeňa Manahatta a vznikol New Amsterdam.  Takže pri vstupe do tohto parku na vás určite dýchne aj kus newyorskej histórie

 

NEW YORK BOTANICAL GARDEN

Botanická záhrada sa nachádza v Bronxe.J ej krása ročne priláka vyše 800 000 návštevníkov. Jej vznik sa datuje rokom 1891 a v roku 1967 sa zaradila medzi národné historické pamiatky. Možno tu obdivovať vyše 50 rôznych kolekcií cudzokrajných drevín a rastlín, stáročné stromy a v centre záhrady nájdete  posledné zvyšky pôvodného lesa, ktorý sa rozprestieral na území New Yorku pred príchodom kolonizátorov.

PROSPECT PARK

Tento verejný park sa rozprestiera sa na rozlohe 585 akrov (alebo 2,4 km²).  Navrhli ho Frederick Law Olmsted a Calvert Vaux v roku 1867. Medzi jeho zaujímavosti patrí Long Meadow (dlhá lúka), ktorá sa považuje za najväčšiu lúku v americkom parku, ďalej Picnic House a hala, ktorá slúži na organizáciu večierkov, Litchfield Villa, historický dom niekdajších majiteľov južnej časti parku, Prospect Park Zoo; veľká prírodná rezervácia, jediné jazero v Brooklyne, Prospect Park Bandshell, ktorý sa používa letné koncerty a rôzne športy.

 

HIGH LINE

High Line je stará železničná trať, pretínajúca štvrť Chelsea v Manhattane. Nadzemná trať pre nákladné vlaky v západnom Manhattane bola vybudovaná v 30-tych rokoch minulého storočia preto, aby zbavila ulice New Yorku  vlakov, Táto nadzemná trať sa rozprestiera 9 metrov nad ulicami New Yorku. V 80-tych rokoch však boli zrušené posledné nákladné vlaky a High Line tak prestala plniť účel, pre ktorý bola vybudovaná. Napokon sa z High Line stal mestský park.

 

BRYANT PARK

Braynt Park je menší verejný park, ktorý sa nachádza v centre Manhattanu. Vďaka svojej centrálnej polohe je obľúbeným miestom pre oddych. Park bol kedysi miestom, kde sídlil cintorín, v súčasnosti však na tomto mieste po cintoríne nie je ani pamiatky.

 

CENTRAL PARK

Je to veľký verejný park  v centre Manhattanu. Bol otvorený v roku 1859. Tento park však nie je najväčším v New Yorku. Medzi rokmi 1821 a 1855 sa populácia mesta vzrástla štvornásobne, a preto vznikla potreba vystavať veľký mestský park, Central park bol oficiálne otvorený v roku 1873. Tento park je výsledkom spolupráce krajinárskeho dizajnéra svojej doby – Fredericka Lawa Olmsteda a architekta Calverta Vauxa. Ich návrh parku mal kopírovať prírodnú scenériu anglického vidieka. V súčasnosti je to najnavštevovanejší mestský park v USA. Atmosféru parku dotvára hustý les, pričom nad korunami mohutných stromov sa čnejú vysokánske domy. . Vstup do parku je bez poplatku.

V parku sa nachádza niekoľko mostov, asi najkrajší je Bow Bridge, jedna z najznámejších a najfotografovanejších častí celého parku, ktorá bola vytvorená v roku 1862. Most má 18 metrov a nachádza sa nad jazerom Lake.

ARSENAL je budova, ktorá stále na území Central Parku ešte pred jeho plánovaním a bola postavená v rokoch 1847 – 1851. Pôvodne bola stredovekou pevnosťou a dnes tu sídli správa parku.

 

GANTRY PLAZA

Tento štátny park sa rozprestiera  na brehu East River  v mestskej časti Queensu. K jeho zaujímavostiam patria obnovené portálové žeriavy z polovice 19. storočia, ktoré slúžili na nakladanie a vykladanie vlakov.  V tomto parku si môžete zarybárčiť či si urobiť príjemnú prechádzku s krásnym výhľadom.

 

FLUSHING MEADOWS – CORONA PARK

Je druhý najväčší park v New Yorku. Nachádza sa v mestskej časti Queens. Park bol miestom konania Svetovej výstavy v rokoch 1939/1940 (New York World’s Fair), a tiež sa tu konala  Svetová výstava v rokoch 1964/1965.  Z Flushing Meadows – Corona Parku možno vidieť symbol Queensu – Unisphere, štadión New York Mets – Citi Field, či budovy ktoré tu zostali po svetových výstavách.

 

NEWYORSKÉ ZOO

Newyorská ZOO vás vytiahne zo zhonov veľkomesta, v spoločnosti zvierat a obklopení prírody zabudnete na všetky každodenné starosti a problémy. V New Yorku sa nachádza 5 zoologických záhrad. Bronx Zoo, Central Park Zoo, Queens Zoo, The Prospect Park Zoo a Staten Island Zoo, takže vyberať je z čoho.

 

THE BRONX ZOO

Táto zoologická záhrada je najväčšia v USA  a nájdete ju v Bronxe. Je domovom pre viac ako 4000 druhov zvierat, z ktorých množstvo patrí medzi ohrozené druhy. Zoologickú záhradu v Bronxe každoročne navštívi viac ako dva milióny zvedavcov. Vstupné do Bronx Zoo je približne 15 dolárov.

 

CENTRAL PARK ZOO

Zoologickú záhradu v Central Parku preslávil hollywoodský animovaný film Madagaskar. Je to najstaršia ZOO v New Yorku a jej brány sa otvorili už v roku 1859. Táto ZOO je domovom pre zvieratá z trópov a  z mierneho a arktického prostredia.

 

NEWYORSKÉ MRAKODRAPY

FLATIRON BUILDING (FULLER BUILDING)

Nachádza sa  na Manhattane a architektom tejto budovy bol Daniel Burnham a jej dizajn sa nesie v znamení ozdobného Beaux-Arts štýlu. Stavba stojí na netradičnom tvare pozemku a svojím vzhľadom pripomína žehličku. Stavba bola dokončená v roku 1902. Táto 22 poschodová budova s výškou 87 metrov, je považovaná za najstarší mrakodrap na Manhattane.

 

EQUITABLE BUILDING

Táto 38-poschodová kancelárska budova sa nachádza vo finančnom dištrikte Lower Manhattan. Po svojom dokončeníbola  najväčšou kancelárskou budovou na svete. Budova vertikálne stúpa nahor po celej svojej výške bez ústupkov.  Tento mrakodrap sa od roku 1978 zaraďuje medzi národné historické pamiatky (National Historic Landmark).

 

ONE WORDLWIDE PLAZA

Polyfunkčný mrakodrap One Worldwide plaza, ktorý je súčasťou komplexu troch budov známych ako Worldwide plaza.  Komplex zaberá celý blok budov. Samotný mrakodrap One Worldwide Plaza má výšku 237 metrov jeho vrchol má tvar špičky ihlana a Newyorčania ho nazývajú Davidov diamant, podľa hlavného architekta budovy Davida Childsa. Vzhľad tohto mrakodrapu priťahuje oči ako magnet.

 

HEARST TOWER

Tento originálny mrakodrap v New Yorku vyrástol na pôvodne šesťposchodovej budove. Na návrh architekta Josepha Urbana v roku 1926, bola pre potreby vydavateľstva táto budova nadstavená a vznikla tak 46 poschodová veža. Na vzhľade budovy sa podieľal architekt Sir Norman Foster z Foster & Partners a vytvoril jeden z ďalších originálnych stavieb v Manhattene. Sídli tu publikačný dom Hearst Corporation, ktorý vydáva napríklad Cosmopolitan.

 

CONDÉ NAST BUILDING

Oficiálny názov tohto moderného mrakodrapu je Four Times Square a môžete ho nájsť na Times Square v Midtown Manhattane. Táto 48-poschodová budova má výšku 247 m. Sídli tu nakladateľstvo Condé Nast Publications a právnická firma - Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom. V tejto budove sídli aj americká technologická burza NASDAQ.  Určite  vás upúta svojím vzhľadom.

 

NEW YORK TIMES TOWER

New York Times Building nájdete v Manhattane. Výstavba tohto mrakodrapu bola dokončená v roku 2007, mrakodrap dosahuje výšku 319 metrov, má 52 poschodí a je to druhá najvyššia budova v New Yorku. Pod vzhľad budovy sa "podpísal" umelecký talent talianskeho architekta Renzo Piana.  V tomto mrakodrape sídli najslávnejší americký denník - New York Times.

 

CITIGROUP CENTER

Citigroup Center (kedysi Citicorp Center) je jeden z najvyšších mrakodrapov v New Yorku. Budovu nájdete v Manhattane. Citigroup Center je výrazná  biela budova so 45 stupňovou strechou,. Tento 59-poschodový mrakodrap s výškou 279 metrov vznikol na návrh architekta Hugha Stubbinsa mladšieho pre banku Citibank. Výstavba začala v roku 1974 a bola dokončená v roku 1977.

 

METROPOLITAN TOWER

Tento 77-poschodový rezidenčný mrakodrap je vysoký 218 metrov a nájdete ho v Manhattane Je charakteristický svojou štíhlosťou, je postavený na pozemku v tvare trojuholníka, čo ovplyvnilo jeho tvar.

 

CHRYSLER BUILDING

Chrysler Building je jeden z najznámejších mrakodrapov v Manhattane. Vďaka svojej charakteristickej špičke je považovaný za jeden z najkrajších mrakodrapov sveta. Veža Chrysler je od roku 1976 národnou historickou pamiatkou. Budova bola  otvorená  v roku 1930. Tento mrakodrap navrhoval architekt William Van Alen. Budova má 3 862 okien, výťahy značky OTIS a patrí k najvyhľadávanejším mrakodrapom v New Yorku.

 

EMPIRE STATE BUILDING

Tento mrakodrap patrí medzi prvé mrakodrapy v Spojených štátoch. Má výšku 382 metrov a 102 poschodí a nájdete ho v Manhattane.  Výstavba bola ukončená v roku 1931. Tento mrakodrap  priťahuje turistov najmä svojou vyhliadkovou plošinou na 86 poschodí, ktorá sa nachádza vo výške 320 metrov, z ktorej je úžasný výhľad.

 

VERIZON BUILDING (ONE BROOKLYN BRIDGE PLAZA)

Táto budova je považovaná za jednu z najškaredších budov v meste. Stojí totiž na prominentnom mieste pri vjazde na Brooklynský most, a podľa mnohých toto 32-poschodové betónové monštrum bez okien pôsobí rušivo. Budova slúžila ako telefonická centrála pre operátora Bell Atlantic (neskôr Verizon). Budova má vďaka svojej pôvodnej funkcii nezvyčajne vysoké stropy (až 5,2 m), ktoré chce terajší majiteľ využiť ako kancelársky mrakodrap. Tak uvidíme čiaj po týchto úpravách zostane táto stavba verná svojej povesti - najškaredšej budovy.

 

ŠTVRTE V NEW YORKU

Mulberry St. – táto bývalá talianska štvrť v súčasnosti už neexistuje, ale stále sú živé spomienky na Joey Galla, Lucky Luciana alebo Johna Gotti. Do baru Mare Chiaro chodieval aj Frank Sinatra.

Little Korea – je malá a preplnená štvrť, kde môžete ochutnať pravé kórejské špeciality alebo môžete zájsť do typického ázijského karaoke baru.

Chinatown -  zaujímavé prechádzky čínskou štvrťou majú pod patronátom pracovníci Múzea čínskej kultúry v Amerike, ktoré sídli na Chinatowne.

Bez toho, aby ste videli nejaký dobrý muzikál, by návšteva New Yorku asi ani nestála za to, a to aj v tom prípade, že nie ste divadelní nadšenci. Existujú tri druhy divadiel, ktoré sa líšia cenou vstupeniek, nákladnosťou produkcii či komfortom. Za umelecký zážitok na Broadwai zaplatíte 50 – 100 USD, na Off Broadway vás vyjde okolo 25 – 50 USD, no a napokon na Off – Off Broadway rátajte s cenou okolo 15 USD. Lacnejšie lístky zoženiete v červeno-bielom stánku TKTS na Times Square, kde si však vystojíte niekoľkohodinovú radu, prípadne sa môže stať, že lístky budú vypredané. Ak idete radšej na istotu, tak potom možno kúpiť lístky za plnú cenu priamo v predajniach jednotlivých divadiel.

 

Okrem muzikálov Newyorčanov fascinuje aj vážna hudba, čoho dôkazom sú aj  zástupy ľudí na letných koncertoch, ktoré sa konajú v Central parku. Ak aj vás láka nechať sa unášať tónmi vážnej hudby, tak navštívte Lincoln Center, kde sídli Metropolitan Opera či významnú sieň Carnegie Hall. V Lincoln Center sídli aj New York State Theater, ktoré je známe svojimi modernejšími interpretáciami slávnych predstavení.

Uvedené informácie majú len informatívny charakter a boli platné v čase písania článku. CK MALKO POLO, s.r.o. prevádzkovateľ portálu letenky.sk neručí za ich správnosť a aktuálnosť.

Vyberte si lacné letenky do New Yorku:


Špeciálna ponuka leteniek

Kam Odkiaľ Cesta Priamy let Cena bez táx Konečná cena s taxami
Abu Dhabi Košice [obojsmerná letenka] let s prestupom 369,-  369,- 
Alghero Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 58,-  58,- 
Alghero Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 157,-  157,- 
Amsterdam Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 77,-  77,- 
Astana Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 88,-  88,- 
Atény Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 50,-  50,- 
Auckland Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 919,-  919,- 
Baku Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 96,-  96,- 
Bangkok Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 559,-  559,- 
Barcelona Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 55,-  55,- 
Barcelona Katovice [obojsmerná letenka] let s prestupom 67,-  67,- 
Barcelona Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 74,-  74,- 
Barcelona Košice [obojsmerná letenka] let s prestupom 219,-  219,- 
Bari Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 70,-  70,- 
Berlín Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 36,-  36,- 
Birmingham Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 46,-  46,- 
Bologna Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 48,-  48,- 
Bologna Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 52,-  52,- 
Bordeaux Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 53,-  53,- 
Brusel Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 38,-  38,- 
Brusel Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 39,-  39,- 
Burgas Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 43,-  43,- 
Catania Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 62,-  62,- 
Catania Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 70,-  70,- 
Dalaman Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 69,-  69,- 
Denpasar Bali Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 659,-  659,- 
Dubai Katovice [obojsmerná letenka] let s prestupom 160,-  160,- 
Dubai Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 185,-  185,- 
Dubai Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 349,-  349,- 
Dublin Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 28,-  28,- 
Dublin Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 67,-  67,- 
Dublin Krakov [obojsmerná letenka] let s prestupom 69,-  69,- 
Dusseldorf Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 90,-  90,- 
Dusseldorf Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 100,-  100,- 
Edinburg Katovice [obojsmerná letenka] let s prestupom 54,-  54,- 
Edinburg Krakov [obojsmerná letenka] let s prestupom 62,-  62,- 
Edinburg Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 64,-  64,- 
Eindhoven Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 40,-  40,- 
Eindhoven Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 44,-  44,- 
Faro Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 73,-  73,- 
Faro Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 102,-  102,- 
Gdaňsk Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 48,-  48,- 
Girona Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 52,-  52,- 
Havana Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 479,-  479,- 
Heraklion Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 129,-  129,- 
Ibiza Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 32,-  32,- 
Ibiza Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 112,-  112,- 
Istanbul Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 159,-  159,- 
Kalamata Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 48,-  48,- 
Kerkyra Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 56,-  56,- 
Kerkyra Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 161,-  161,- 
Kodaň Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 50,-  50,- 
Kodaň Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 50,-  50,- 
Kolombo Krakov [obojsmerná letenka] let s prestupom 429,-  429,- 
Kuala Lumpur Košice [obojsmerná letenka] let s prestupom 479,-  479,- 
Kyjev Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 60,-  60,- 
Larnaka Katovice [obojsmerná letenka] let s prestupom 62,-  62,- 
Larnaka Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 67,-  67,- 
Las Palmas Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 210,-  210,- 
Leeds Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 54,-  54,- 
Lisabon Katovice [obojsmerná letenka] let s prestupom 100,-  100,- 
Londýn Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 33,-  33,- 
Londýn Poprad/Tatry [obojsmerná letenka] let s prestupom 48,-  48,- 
Londýn Košice [obojsmerná letenka] let s prestupom 50,-  50,- 
Londýn Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 50,-  50,- 
Londýn Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 52,-  52,- 
Los Angeles Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 369,-  369,- 
Madrid Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 48,-  48,- 
Madrid Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 61,-  61,- 
Madrid Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 65,-  65,- 
Manchester Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 46,-  46,- 
Marrakech Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 84,-  84,- 
Marrakech Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 97,-  97,- 
Mauritius Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 549,-  549,- 
Miláno Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 38,-  38,- 
Miláno Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 44,-  44,- 
Málaga Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 50,-  50,- 
Málaga Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 68,-  68,- 
Málaga Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 69,-  69,- 
Málaga Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 77,-  77,- 
Naples Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 55,-  55,- 
Naples Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 74,-  74,- 
New York Praha [obojsmerná letenka] let s prestupom 389,-  389,- 
New York Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 429,-  429,- 
Nice Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 53,-  53,- 
Nice Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 80,-  80,- 
Olbia Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 140,-  140,- 
Oslo Katovice [obojsmerná letenka] let s prestupom 29,-  29,- 
Oslo Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 139,-  139,- 
Ovda Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 63,-  63,- 
Ovda Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 65,-  65,- 
Palma Malorca Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 28,-  28,- 
Palma Malorca Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 54,-  54,- 
Palma Malorca Krakov [obojsmerná letenka] let s prestupom 62,-  62,- 
Paphos Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 50,-  50,- 
Paphos Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 65,-  65,- 
Paríž Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 45,-  45,- 
Petrohrad Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 72,-  72,- 
Pisa Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 28,-  28,- 
Pisa Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 46,-  46,- 
Porto Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 67,-  67,- 
Porto Katovice [obojsmerná letenka] let s prestupom 99,-  99,- 
Priština Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 27,-  27,- 
Reykjavik Katovice [obojsmerná letenka] let s prestupom 77,-  77,- 
Reykjavik Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 110,-  110,- 
Reykjavik Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 133,-  133,- 
Reykjavik Praha [obojsmerná letenka] let s prestupom 182,-  182,- 
Rím Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 46,-  46,- 
Rím Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 72,-  72,- 
San Francisco Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 339,-  339,- 
Skopje Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 35,-  35,- 
Sofia Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 52,-  52,- 
Stavanger Katovice [obojsmerná letenka] let s prestupom 36,-  36,- 
Sydney Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 939,-  939,- 
Tel Aviv Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 82,-  82,- 
Tenerife Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 240,-  240,- 
Thessaloniki Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 44,-  44,- 
Thessaloniki Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 50,-  50,- 
Thira Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 83,-  83,- 
Valencia Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 70,-  70,- 
Valletta Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 63,-  63,- 
Valletta Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 70,-  70,- 
Varšava Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 52,-  52,- 
Zanzibar Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 549,-  549,- 
Záhreb Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 159,-  159,- 
ostrov Mahé Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 599,-  599,- 
Štokholm Katovice [obojsmerná letenka] let s prestupom 29,-  29,- 
Ceny sú konečné, zahŕňajú letenku, taxy a poplatok za vystavenie.

« späť

© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent